Mladoboleslavsko: Uzavírka u Sobotky změní linku 260340

Mladoboleslavsko: Uzavírka u Sobotky změní linku 260340
30. března 2017 |

Kvůli uzavírce silnice mezi Sobotkou a Vescem u Sobotky bude od pondělí 3. dubna 2017 dočasně vydán výlukový jízdní řád pro linku 260340 Dolní Bousov – Libošovice – Sobotka.

Linka 260340 je vedena na území Královéhradeckého kraje po objízdné trase, s upravenými odjezdovými časy a vynechává vybrané zastávky – Semtín dvůr; Vesec u Sobotky; Vesec u Sobotky, křiž. a Sobotka, koupaliště, v některých případech i Nepřívec a Sobotka, nám., kam zajíždí jen vybrané spoje. Zastávka Hrad Kost je přesunuta k centrálnímu parkovišti u hradu na příjezdu od Pomníků, zastávka Libošovice je kvůli zajíždění na Nepřívěc na původním místě.

  • spoj č. 1 s odjezdem v 7:13 – vyjíždí z náhradní zastávky Hrad Kost, odtud pokračuje na Dobšice, Rytířovu Lhotu, Libošovice k obci Nepřívěc, kde se otočí a zpět přes Libošovice pokračuje po objízdné trase bez zastavení do stanice Sobotka, nám. a následně Sobotka, škola;
  • spoj č. 4 s odjezdem v 14:12 – vyjíždí o 6 minut dříve a jede ze stanice Sobotka, škola bez obsluhy soboteckého náměstí po objížďce do Libošovic a dále přes Rytířovu Lhotu a Dobšice k náhradní zastávce Kost, odtud dále na Kamenici a do Dolního Bousova dle obvyklé trasy. V případě potřeby zajíždí pro výstup cestujících do zastávky Nepřívěc;
  • spoj č. 5 s odjezdem v 13:35 – z Dolního Bousova až do Libošovic dle obvyklé trasy, následně po objížďce přes Roveň a Stéblovice do Sobotky, vynechává zastávku Nepřívěc a Sobotka, nám.

Uzavírka má trvat dle rozhodnutí do 11. června 2017. Jízdní řády Mladoboleslavsko

Děkujeme za pochopení, Jan Holub, infolinka 326 710 710.