Reklama

Naše reklamní plochy jsou tam, kde jsou Vaši stávající i budoucí zákazníci.

Kontaktní informace

Chcete vybudovat povědomí o Vaší firmě, výrobku, značce, službách? V tom případě neváhejte a využijte našich služeb, které Vám mohou pomoci dosáhnout vybudovat povědomí spotřebitelů o Vás. Naše reklamní plochy jsou tam, kde jsou Vaši stávající i budoucí zákazníci.

Provozujeme přes 160 autobusů s vnitřními i vnějšími reklamními plochami. V současné době zajišťujeme v maximální míře regionální dopravu v okrese Mladá Boleslav a Příbram. Naše autobusy však dojíždějí i za hranice těchto okresů, např. do Prahy, Brandýsa nad Labem–Staré Boleslavi, Mimoně, Sobotky, Jičína, Lysé nad Labem, Dobříše, Nového Knína.


Vysoký počet autobusů je provozován na exponovaných trasách

  • Mnichovo Hradiště – Bakov nad Jizerou – Mladá Boleslav – Benátky nad Jizerou – Brandýs nad Labem–Stará Boleslav – Praha a opačně
  • Mladá Boleslav – Dobrovice a opačně
  • Mladá Boleslav – Bělá pod Bezdězem a opačně
  • Mladá Boleslav – Řepov – Židněves, po silnici I/16 a opačně
  • Příbram – Dobříš – Praha a opačně

Denně přepravíme cca 30 tisíc cestujících, další tisíce lidí se pohybují v okolí námi provozovaných linek a autobusů na ně nasazených (silnice, autobusová stanoviště, jednotlivé obce a města). Díky této mobilitě autobusů s reklamním polepem dosáhnete daleko většího reklamního oslovení svých potencionálních zákazníků a klientů. Možné je reklamu umístit na autobus, který je nasazen do vybrané relace.


K reklamním kampaním nabízíme

  • vnější reklamní plochy na autobusech (vyjma předního čela autobusu nabízíme celé nebo jen části boční a zadních stran autobusů)
  • vnitřní reklamní plochy autobusů (výlep letáků)

Ke každému našemu zákazníkovi přistupujeme individuálně, neváhejte nás proto kontaktovat – telefon 737 797 625.